Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
agnes1313 napisał:
mareks_ams napisał:
a to tak na przebudzenie

a ten filmik to Cię całkowicie zaprzecza... muza muzą ale co ma do "naszego" o rasizmie teledysk z tanczacymi afro-amerykanami... ?

implicit.harvard.edu/implicit/

Dla Ciebie marku abyś sprawdził czy w podświadomości też jesteś rasisą...


Wiesz Agnes. Ja po prostu lubie Prodigy. Co do mojego podejscia do kolorowych
probowalem wyjasnic o co mi chodzi ale w tym watku szybciej umowisz sie na wodke
i dupy niz pogadasz o rasizmie badz formach jaki on przybiera. Dodam ze lubie tez bluesa i ska
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
hehehe mi po tym teście wyszło że jestem rasistą wobec białych ( niekolorowych)
a to bardzo źle... Hitler ponoć miał korzenie żydowskie...

Ale naprawdę mnie szlak trafia jak słyszę polskie obozy koncentacyjne...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Agnes nie sadze ze istnieja ludzie bez uprzedzen rasowych choc obecne czasy narzucaja zachowania zwane "poprawnoscia polityczna" Probowalem wczesniej powiedziec, ze nie bede ganial turkow i marokancow z siekiera po Amsterdamie. Warunek wspolisnienia na holenderskim gruncie jest jeden. Wszystko jest super do momentu kiedy
nie wchodza mi z butami w zycie. Dlugo by mozna rozwijac ten temat, ale faktem jest ze muzulmanie nadal mysla ze sa na pustyni i nie moga sie "przestawic" na nowa lokalizacje jaka jest biala z natury Europa. To rodzi wiele problemow i nie wynikaja one z winy rdzennych mieszkancow jakimi sa europejczycy.
Co do Hitlera to byly takie spekulacje ze ma pochodzenie zydowskie. Wg Hansa Franka w czasie poczęcia syna babka Hitlera) Maria Anna Schickelgruber pracowała i mieszkała jako służąca u żydowskiej rodziny Frankenbergów, a ojcem Aloisa (ojca Hitlera)był członek tej rodziny - Leopold; oba twierdzenia są obecnie odrzucane przez zdecydowaną większość historyków. Ale jak to mowia w kazdej plotce jest odrobina prawdy.
Jesli chodzi o polskie obozy koncentracyjne to rzeczywiscie zenada, ale duzo jezdzilem po Europie i nie da ukryc ze wiedza historyczna Wlochow, Francuzow ze o Anglikach nie wspomne jest mizerna wiec nie ma sie czemu dziwic ze jakis dziennikarzyna po raz kolejny udowadnia ze jest kompletnym ignorantem.
Moj dawny wspolnik jest zydem i pamietam jak kiedys powiedzial ze te wszystkie obozy ktore robia za pomniki mordu powinny byc zrownane z ziemia a nie stanowic "atrakcje turystyczna", bo trzeba patrzec do przodu a nie zyc przeszloscia.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
do kurwy nedzy marek!!!!!!!!!!!!!!!
to jest kurwa forum a nie blog zlote mysli marka do chuja waclawa!!!
nie zasmiecaj ekranu
forum to forum - wypowiedz sie konkretnie w kilku slowach jesli potrafisz .
kazdy z nas ma cos do powiedzenia !!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny85 napisał:
do kurwy nedzy marek!!!!!!!!!!!!!!!
to jest kurwa forum a nie blog zlote mysli marka do chuja waclawa!!!
nie zasmiecaj ekranu
forum to forum - wypowiedz sie konkretnie w kilku slowach jesli potrafisz .
kazdy z nas ma cos do powiedzenia !!!!!!!!!!!!


Krzysiu daj poszalec chlopakowi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Do kury nedzy Czarny!!!! Jak w koncu mozna pogadac normalnie na konkretny temat to czego sie czepiasz??Nie chcesz czytac to nie czytaj!!! Wole taka forme niz obrzucanie sie blotem w dwoch zdaniach,gdzie zamiast przecinkow sa obelgi i wyzwiska....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A co do rasizmu ,to wiele racji jest w tym,co piszesz Marku...Niestety,niektorej mentalnosci nie da sie zmienic ... najgorsze jest to ze taki terek czy marokanczyk zaslania swoj wlasny rasizm,tym ze on jest dyskryminowany......Obled
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
to moze wklejajmy od razu wybitne strony z ksiazek o tematyce watku i siedzmy pol dnia nad przeczytaniem postu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zdecydowaniwe bylaby to przyjemniejsza lektura Czarny,niz czytanie wyzwisk i obelg...Rzygac sie chce ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny85 napisał:
to moze wklejajmy od razu wybitne strony z ksiazek o tematyce watku i siedzmy pol dnia nad przeczytaniem postu.

Ty zawsze musisz wszystko zdemaskowac Czarny
marus tak sie nameczyl !!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas